درباره ما

معرفی شرکت

هر آنچه که از ما می‌خواهید بدانید:

فضای کسب و کارهای تولیدی ایران از اواسط دهه 70 شمسی با رشد صنایع وابسته در قاالب کارگاه‌های کوچک و محلی همراه بود. اسماعی حسینی که چند سالی سرگرم آزمون و خطا با دستگاه‌ها در کارهای مختلف بود، تصمیمی بزرگ گرفت؛ تولید قطعات ماشین آلات در صنایع غذایی، دارویی، شیمیایی و … .

” استیل فرم حسینی ” با اتکا به تلاش و پشتکار در سال 1377 متولد شد. تولید درب‌های مخزن در صنایع مختلف از اولین دستاوردهای اسماعیل حسینی بود که اتفاقا جزو اولین‌ها در کشور به شمار می‌آید. اواسط دهه 80 شمسی برای ” استیل فرم حسینی” زمان جهش بود. زیرا با بهره گیری از هوش ایرانی سعی کردند تا روش‌های نوینی را با استفاده از خلاقیت در مهندسی مکوس، به فرایندهای اجرایی اضافه کند.

“همکاری با شرکت محترم استیل حسینی موجب دریافت بهترین خدمات بعد از سالیان متعدد شد که جزو بهترین تجربه های همکاری بین شرکت ما شده است.

مهندس بشیری " مشتری "

خدمات شرکت استیل فرم حسینی

کارگاهی که نوآوری در ساخت، تبدیل و اجرا را سرلوحه خود کرده است. همجواری تجربه با دانش توانسته مسیر صعود را هموارتر کند تا این پیشروی با قدرت بیشتری همراه شود. امروز مجموعه “استیل فرم حسینی” به عنوان بزرگترین تولید کننده درب‌های مخزن، مفتخر است سه نسل مختلف را کنار هم دارد تا چراغ تولید ملی و داخلی تا ابد روشن بماند.

ساخت مخازن

ساخت وان و وت استیل

خدمات جوشکاری

استیل و پایپینگ

مشاوره طراحی و ساخت

در زمینه ماشین آلات و صنایع غذایی و دارویی

ساخت انواع درب مخزن

استیل و آهن در زمینه صنایع غذایی و دارویی

ساخت و تهیه انواع شیر آلات و اتصالات

در زمینه ماشین آلات و صنایع غذایی و دارویی

مشاوره طراحی و اجرا

در زمینه قالب های قطعات کششی استیل و آهن